Cvičení

BOKWA

19. října 2013 v 18:00 | M.
Narazila jsem na nové cvičení, na BOKWU. Znáte? Cvičíte? :)) Je to něco jako zumba.


BOKWA je název zcela nového revolučního cvičení, při kterém účastníci kreslí písmena a čísla nohama. Tato novinka je velice energické a návykové kardio cvičení. BOKWA se cvičí na nejnovější populární hudbu, společně cvičí účastníci všech věkových kategorií kreslí Bokwa (R) L, 3, J, K a desítky dalších kroků.

Jednoduché cviky vitální jógy

17. října 2013 v 16:44 | M.
Podzimní melancholie by vás mohla zahnat k lednici, a tím pak i k nechtěnému nabírání kil. Lektorka Kateřina Bílková vám ukáže cviky, které umí zlepšit náladu, zklidnit mysl a dodat vitalitu.

"Příčinou psychické rozladěnosti jsou velice často hormony, které mohou způsobit nevyváženost v organismu," říká známý protagonista jógy Václav Krejčík z Energy studia. A jelikož nyní přichází období, kdy už radost nečerpáte ze slunečních paprsků, je potřeba si ji hledat jinde. Cvičení může být jedním z tipů. Umí totiž náladu vylepšit. Zkuste proto speciální sestavu, kterou pro vás Václav Krejčík připravil. Ta pochází z nového typu lekce vitální jógy, která je zaměřena na vyrovnávání hormonů v těle. Její ukázku jsme pro vás nafotili s lektorkou Kateřinou Bílkovou. S chutí do toho!

Lektorka Kateřina Bílková vám předvede sestavu cviků, které vás zbaví podzimních chmur
 
 

Reklama
NAVŠTĚVUJI ...
.
.