Zajímavé články

Jak je to s mlékem do kávy?

26. října 2013 v 11:24 | M.
Dobré poledne. Konečně se zase ozývám a přináším jeden užitečný článek. Aspoň teda pro ty, co pijí kávu s mlékem. :) Já osobně si dělám rozpustný kafe s obyčejným polotučným mlékem, a jak mi chutná... :)


Naučíme vás si vybírat do kávy mléko tak, abyste "nezabili" její chuť, ale spíš ji podpořili, maximálně decentně zjemnili. "Některé druhy mléka se ke kávě vůbec nehodí, zatímco jiné podporují jeho chuť," říká Luboš Martínek, šéfbarista CrossCafe.

Jednoduché rady, jak urychlit a zlepšit metabolismus

16. října 2013 v 10:22 | M.
Včera jsem našla na novinkách.cz článek o zrychlení metabolismu, a myslím, že tyto rady by se mohly hodit nejednomu z vás, hlavně ale mně.

Metabolismus, nebo také látková výměna, je nedílnou součástí fungujícího lidského organismu. Jeho správná funkčnost ovlivňuje například trávení, je také důležitá při hubnutí. Ne vždy ale metabolismus pracuje tak, jak má. Někdy za to může genetika, v mnoha případech ale spíš špatné návyky.

....♡Breakfast

Dobře fungující metabolismus není samozřejmostí. Mnohé lidi naopak trápí jeho pomalejší průběh, takže mají o to větší problémy nejen s trávením, obtížněji také dosahují požadovaných výsledků, pokud chtějí zhubnout nějaké to kilo.
Rychlost metabolismu se dá často velmi jednoduše upravit jednoduchými návyky, které pak celkově prospějí našemu zdraví.
Přehled, čeho bychom se měli držet, pokud chceme mít správně fungující metabolismus, sestavil server Foxnews.
 
 

Reklama
NAVŠTĚVUJI ...
.
.